• DETSKÝ KURZ LYŽOVANIA

• Oznamujeme rodičom, ktorí prihlásili svoje dieťa na detský kurz lyžovania, že kurz začína v pondelok 31.1.2022.

Odchod detí z MŠ je o 8:00 hod.

Prosíme rodičov, aby hneď ráno uhradili poplatok učiteľke v triede a vypísali informovaný súhlas, ktorý dostanú od učiteľky.

Stravovanie a pitný režim sú zabezpečené.

• SNEHULIAKOVO V MŠ

• Január sa akosi už tradične aj v tomto roku začal bez snehu a tak sme si čakanie na pravú zimu a všetky jej radovánky skrátili snehuliackou domácou úlohou. Zadanie znelo jasne, a to vyrobiť doma snehuliaka podľa vlastných predstáv. Pod rukami našich tvorivých detí vznikali snehuliaci rôznych veľkosti, tvarov a materiálov a naša MŠ sa razom zmenila na Snehuliakovo. Zapojili sa takmer všetky deti a bez odmeny neodišiel nikto. Týmto ďakujem rodičom za pomoc a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

• DETSKÝ KURZ LYŽOVANIA

• Milí rodičia, SKI ALP KLUB Drienica - Lysá ponúka pre Vaše deti kurz lyžovania. Viac informácií sa dočítate v priloženej fotografii.

• SNEHULIACKA ÚLOHA

•

Prosíme deti, aby si doma vytvorili snehuliaka z hocičoho, potom nám ho doniesli do materskej školy do 21.1.2022. Vytvoríme snehuliakom domov „krajinu Snehuliakovo“.

• Oznamujeme rodičom, že prevádzka v MŠ začína 10.01.2022. Vstup cudzím osobám  do priestorov  školy je povolený iba v režime OP/ očkovaný, prekonaný/. Prosíme zákonných zástupcov, aby odoslali cez Edupage pre každé dieťa Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti platné od 29.11.2021.

Písomné vyhlásenie návštevníka o bezpríznakovosti odošlú iba tí, ktorí vstupujú do budovy MŠ.

Ďakujeme :)