• Rozlúčka s predškolákmi

• Mesiac jún je znamením, že sa blíži koniec školského roka a začiatok letných prázdnin. V piatok 25.6. sme uskutočnili slávnostnú rozlúčku s našimi predškolákmi. Zaspievali si veselé piesne a zarecitovali milé básničky, čo sme rodičom sprostredkovali formou fotografií a videí cez Facebook. Tradične, ako každý rok, sa konalo aj pasovanie za budúcich prvákov, zloženie sľubu a vlastnoručný podpis pod sľub. Veríme, že naši predškoláci budú na čas strávení v MŠ spomínať s radosťou, a to im bude pripomínať aj milý darček, ktorý si odniesli na pamiatku. Nechýbala ani ovocná hostinka, na ktorej si všetci pochutili.

Predškolákom prajeme, aby sa im v škole darilo a aby boli naďalej takí šikovní a robili svojim rodičom a tiež aj pani učiteľkám len radosť.

(Mgr. Mária Luteránová)

• Deň detí

• Ako každý rok, tak aj tento rok dňa 1.6. oslávili svoj sviatok deti po celom svete a aj našim deťom sme spravili tento deň výnimočným. Pripravili sme si pre nich športové dopoludnie plné zábavy a smiechu. Súťažili v niekoľkých športových disciplínach, z ktorých získavali za úspešnosť pečiatky na svoje medaily. Po ukončení si zatancovali na detskej diskotéke, zaspievali pekné piesne a všetci sa radovali. Avšak aký by to bol Deň detí, keby nedostali darčeky? Každý si domov odniesol pekný darček – vedierko s kriedami, peknú farebnú loptu a balík plný sladkostí. Úsmev na tvári a rozžiarené očká detí znamenali veľkú radosť.

Všetkým deťom prajeme, aby boli šťastné nielen v tento deň, ale každý deň v roku, pretože každé dieťa si zaslúži byť milované.

Lenka Michaleková a Mgr. Mária Luteránová